Jak vložit do Powerpoint prezentace video z vlastního zařízení?

Jedno video ve vaší prezentaci vydá za více než tisíc slov. Podívejte se, jak tento nástroj k upoutání pozornost divák do prezentace vložit a zjistěte, že vložení vide z vašeho zařízení a do PowerPointu není vůbec složité.

Jedním videem můžete říci světu mnohem více, než pomocí tisíce slov. To je známý fakt. Zajímá vás, ale jak takové video do vaší prezentace vložit?
Na to se dne společně podíváme!

Jak vložit video do prezentace ze svého zařízení:

Video ze zařízení vložíme do prezentace tak, že na kartě Vložení, klikneme na tlačítko Video a v zobrazené nabídce zvolíme Toto zařízení. V dialogovém okně pro výběr souboru vyhledejte soubor, který do videa chcete vložit a klikněte na záložku vložit. Pokud víte, že prezentace zůstane jenom na vašem zařízení a nebudete ji tahat z počítače na počítač, můžete kliknout na šipku vedle tlačítka Vložit a v rozbalovací nabídce můžete vybrat Připojit k souboru, čímž vznikne pouhý odkaz na video – vaše prezentace tak nenaroste na velikosti, ale budete muset dbát na to, aby vaše video bylo uloženo vždy ve stejném adresáři.

Nenechte si tento článek jenom pro sebe!

Podívejte se na nejnovější články

Připomínka? Sem s ní!

Máte návrh na vylepšení, text není aktuální, nebo nám v textu zůstala nějaká pravopisná chybička? Upozrněte nás na ni. Můžete k tomu použít fromulář níže, nebo pomocí e-mailu [email protected].

Děkujeme
Odesláním kontaktního tohoto formuláře berete na vědomí a souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve formuláři uvedených.

Tyto údaje buou využijeme pouze k další komunikaci s vámi.

Formulář není v současné době z legislativních důvodů možné odeslat.

Víc toho tady zatím není

Ale nezoufejte, nový obsah vychází každou sobotu, tak se nezapomeŇte vrátit.